Warsztaty “Wellbeing po 40!”

Odsetek pracowników po czterdziestym roku życia, pracujący w organizacjach wzrasta z każdym rokiem. Z jednej strony doświadczeni pracownicy to skarb dla firmy. W większości samodzielni, świadomi i … zmotywowani do pracy; o stabilnej sytuacji życiowej.
Z drugiej jednak strony doświadczający różnych kryzysów związanych z wchodzeniem w drugą połowę życia.

Jak organizacja może zadbać o pracowników w tym zakresie? Pozornie rzecz wydaje się w ogóle nie dotyczyć życia zawodowego i część firm oraz korporacji wyznaje jeszcze przestarzałą zasadę: “zostaw swoje problemy przed wejściem do pracy”, ale … dobrze wiemy, że to MIT!

To jak funkcjonują nasi pracownicy to składowa kilku obszarów – sfery psychicznej (dobrego samopoczucia, dobrostanu), relacji interpersonalnych (zaufanie i bezpieczeństwo w zespole) oraz warstwy zadaniowej.
O tyle, o ile w tej ostatniej większość organizacji doskonale sobie radzi i potrafi wspierać pracowników w realizacji ich zadań, o tyle z tą pierwszą – dobrostanem psychicznym – już nie.

Zapraszam Państwa na szkolenie “Wellbeing po 40!” dedykowane pracownikom w drugiej połowie życia. Warsztat w prosty sposób pokazuje jak zadbać o balans, równowagę pomiędzy życiem prywatnym i pracą, jednocześnie zwiększając swoją motywację do pracy, w szczególności uwzględniając takie aspekty jak:

Dla kogo jest to szkolenie?

Korzyści ze szkolenia:

Według badań w dzisiejszych czasach, -obok pensji najważniejszym czynnikiem w pracy dla osób w okolicach 40 roku życia jest… okazany szacunek przez przełożonego! 

Szkolenie to jest doskonałym przykładem na okazanie tego szacunku. Zadbanie o dobrostan pracownika jego kondycję psychiczna jest holistycznym przekazem troski oraz jednocześnie gwarantuje wzrost zaangażowania i lojalności, co ma bezpośredni wpływ na rotacje w zespołach czy lepszą atmosferę.
Aby otrzymać ofertę na zorganizowanie warsztatu “Wellbeing po 40!”

Anna Kralka

Prowadząca:

Anna Kralka – autorka marki “Nareszcie po 40!”, mentorka kobiet, coach, lider, trener, aktywator, motywator,empatyczny słuchacz a przede wszystkim normalna kobieta, matka, żona.
Praktyk zwinnych metod zarządzania i pasjonatka leanu. Pomaga kobietom efektywnie zmienić życie po 40 na lepsze. Pomaga dorosnąć do szczęścia. Pomaga odnaleźć siebie.