Anna Kralka

Anna Kralka – mentorka, coach, liderka, trenerka, aktywatorka, motywator, empatyczny słuchacz, a przede wszystkim NORMALNA KOBIETA, matka & żona.
Praktyk zwinnych metod zarządzania i pasjonatka leanu. Pomaga kobietom efektywnie zmienić życie na lepsze. 

Posiada ponad 17-letnim doświadczeniem pracy w obszarach: zarządzanie ludźmi, zarządzanie projektami, zarządzanie zmianą, szkolenia, ciągłe doskonalenie, analiza biznesowa, transformacje procesów, automatyzacja procesów. Posiada doświadczenie w pracy w kraju jak i za granica (Londyn 2003-2009). 

Posiada doświadczenie w organizacji, prowadzeniu oraz tworzenia kontentu szkoleń. Prawie 1000 h spędzonych na prowadzeniu warsztatów i prezentacji dla klientów wewnętrznych, zewnętrznych oraz zespołów zarządzanych. 

Praktyk zwinnych metod zarządzania i pasjonatka leanu. Uwielbia pracę z ludźmi. Wierzy w ludzki potencjał i pełne zdolności jego rozwijania przy odpowiednim dostępie do wiedzy. Sama wyznaje zasadę “Sharing is caring” co w wolnym tłumaczeniu można ująć jako “Dzielenie się (wiedzą) z innymi jest wyrazem troski i zaopiekowania.”

Anna Kralka

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Krakowie. 

Ukończyła Profesjonalną Szkołę Coachingu w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie oraz dziesiątki szkoleń z zakresu: coachingu, mentoringu – m.in. Connected Manager powered by Harvard Manage Mentor; Szkolenie trenerskie “Train the Trainer”, zarządzanie zmianą, zarządzanie kompetencjami, szkolenia liderskie, managerskie, Agile, Scrum, Lean Six Sigma  Green Belt, 

W swojej praktyce najbardziej zależy jej na ludzkiej sile i odkrywaniu swoich mocnych stron. Pracuje głównie z kobietami i aby uwolnić je od niewspierających przekonań, zbudować pewność siebie i żyć po swojemu. I co ważne – uczyć swoje Córki samoświadomości wolnej i pełnowartościowej kobiety!