Najczęściej zadawane pytania

Sesja darmowa, tzw chemiczna trwa 25 minut. Pozwala nam zobaczyć czy nadajemy na tych samych falach i będzie nam się dobrze współpracowało. Sprawdzamy “chemię”:). Na tej sesji również opowiesz mi o swoim celu, lub rozterce, problemie z jakim się borykasz. Umówimy się konkretnie na termin i omówimy warunki płatności. Powiesz mi również jaką mnie potrzebujesz, żebyś czuła się swobodnie?

Oczywiście, że to zależy ale gdyby oszacować statystycznie średnio to zawiera się w 8 – 12 sesjach. Stąd u mnie pakiety po 10. 

1 sesja kosztuje 300 zł. Jednakże jedna w zasadzie może być przeznaczona na interwencję kryzysową. Procesu jedna nie załatwi.

Zazwyczaj jednorazowa- w alarmowej sytuacji -skoncentrowana na konkretnym problemie, który należy jak najszybciej rozwiązać, przegadać lub znaleźć pierwszy krok do wyjścia z kryzysu.

Obecne wszystkie moje sesje są w trybie online chyba, że jesteś z Krakowa to wtedy możemy się chętnie spotkać.

Regularna sesja to pełne 60 minut. W trakcie tego czasu na początku ustalamy cel na sesje, kolejno dążymy sobie spokojnie do jego spełnienia lub przybliżenia. Ta droga może mieć postać rozmowy, ćwiczeń z obrazami, przestrzenią, zabawą. Co akurat jest potrzebne i najbardziej użyteczne dla Ciebie. Sesje kończą wnioski i ewentualnie zadanie na czas pomiędzy sesjami.
Ok, może być i tak. Powiedz mi proszę o tym:) I tyle.

Czas, uwagę i chęć. A z rzeczy fizycznych – rekomenduje posiadać zeszyt w którym będziesz notować ważne dla Ciebie informacje, myśli, odkrycia.. Wybierz sobie ładny, taki w którym aż będziesz miała ochotę pisać:) Zobaczysz jak miło będzie do niego wrócić za rok, za dwa.

Tak, możesz opłacić w 2 równych  ratach. 1 sza przed 1-wszą sesją, druga przed piątą. Skontaktuj się ze mną jeśli chcesz jeszcze przedyskutować inne opcje. 

Tak, proszę. W naszym kontrakcie umawiamy się na zaangażowanie z obu stron. Więc proszę angażuj się i bądź przygotowana do sesji (miej swój zeszyt pod ręką), przypomnij sobie co było na ostatniej na ostatniej sesji i co się wydarzyło od ostatniej sesji

Hmm, Jeśli potrzebujesz uwagi i wysłuchania, wzmocnienie pewności siebie, odkrycia swoich mocnych stron, odkrycie kierunku w którym chcesz podążać, zwiększenia samoświadomości, akceptacji siebie i innych, szukasz wsparcia i nie lubisz jak ktoś Cię ocenia to właśnie po to:)